Paljudel meist tekib küsimus, mis koht see selline on, kuhu ma oma auto remonttöödeks viin? Kas nad ikka teavad, mida teevad?

Padise Autol on ette näidata terve hulk pildimaterjali nii ammustest kui värskematest ettevõtmistest. Kere- ja värvitööde puhul on tulemus piltidelt näha eriti ilmekalt. Kui kõik meile toodud autode lood paberile panna, saaks kokku päris mahuka ja põneva raamatu. Paraku oskavad Padise Auto mehed tunduvalt paremini autosid uuele elule äratada kui raamatuid kirjutada. Ja mitte ainult kere- ja värvitöid, vaid ka mootori ning veermiku remonti, piduritest rääkimata. Nii et nende kätte võid oma sõiduriista usaldada küll ja kui veab, siis kuuled kohale minnes ka mõne põneva loo.

Jagasime tehtud tööde pildimaterjali jämedalt kahe suurema rubriigi vahel. Vali neist huvipakkuvam või vaata kas või kõik pildid läbi. Igal juhul loodame, et need näitavad meie kere- ja värvitööde kvaliteeti paremini kui tuhat sõna.


Jeep Cherokee

Projektid


Padise Autol on olnud läbi aegade hea võimalus tegeleda mitmete suuremate projektidega. Üsna muserdatud seisukorras autod, millest mõned ka juba klassiku seisuses, saavad uue hingamise tänu meie töömeeste pingutusele. Loomulikult järele andmata kvaliteedis. Mõned näited oleme välja toonud ka oma veebilehel.

Kere- ja värvitööde galerii


Sellesse pildiseeriasse oleme lisanud jooksvalt mõningaid näiteid igapäevastest väiksemamahulistest värvi- ja keretöödest. Tänu korralikule värvikambrile võid kindel olla, et Padise Autost töid tellides saad kvaliteetse tulemuse. Võid selles ise veenduda!